Żaluzje Białystok

Bogata oferta żaluzji okiennych na wymiar z usługą montażu.

Anigo Białystok

Żaluzje na wymiar

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne żaluzje: pionowe, aluminiowe, drewniane. Nasze żaluzje są one doskonałym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, obiektów biurowych, wnętrz firm i przedsiębiorstw, sal audiowizualnych i szkołach.

  • Usługa montażu żaluzji okiennych
  • Bogata oferta kolorystyczna
  • Bezpłatna wycena
Dowiedz się więcej

Żaluzje okienne aluminiowe na wymiar Białystok

Żaluzje aluminiowe klasyczne to tradycyjne rozwiązanie w osłonach okiennych. Regulacja położenia poziomych lameli pozwala swobodnie dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje to uniwersalne rozwiązanie do każdego typu okien.
Żaluzje aluminiowe Venus to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie. Płaska kaseta montowana w świetle okna kryje mechanizm, dzięki czemu żaluzja staje się integralną częścią okna. Koralikowy łańcuszek zapewnia wygodną obsługę żaluzji i równocześnie stanowi jej ozdobę. Prowadzenie żyłkowe zapobiega odchylaniu żaluzji w oknach z uchyłem.

Żaluzje drewniane Białystok

Żaluzje drewniane to naturalne i wysoce estetyczne rozwiązanie. Stylowo wykończone, z naturalnego drewna dodają wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Świetnie sprawdzają się do każdego rodzaju okien, idealnie współgrają zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym wystrojem. Lamele i elementy sterowania wykonane z naturalnego materiału jakim jest drewno sprawiają, że drewniane żaluzje są cenione jako elegancka ozdoba okna. Listki żaluzji mogą być wykonane z naturalnego drewna (lipa syberyjska), pokryte laminatem lub drewna bambusowego. Każde z tych rozwiązań występuje w szerokiej ofercie kolorystycznej.

Tanie żaluzje z montażem w Anigo

Żaluzje drewniane występują w rozmiarach lameli 25mm oraz 50mm. Przy żaluzjach 50mm istnieje opcja zastosowania systemu Retro który nawiązuje do żaluzji produkowanych na początku XX wieku. Jest to rozwiązanie idealne do stylowych i eleganckich wnętrz.

Żaluzje pionowe / Vertikale Białystok

W ofercie Anigo Rolety znaleźć można także typ żaluzji, nazywany Vertikalami, czyli żaluzjami pionowymi. Są one doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń biurowych, wnętrz firm i przedsiębiorstw, sal audiowizualnych i innych. Bardzo często są także montowane w gabinetach lekarskich, szkołach czy uniwersytetach. Dodatkowo są chętnie wybierane przez naszych Klientów, którzy chcą mieć żaluzje pionowe u siebie w domu.

Ich ogromną zaletą jest fakt, że możliwa w tym modelu regulacja konta położenia oraz szeroki wybór materiałów pozwala na to, by dopasować jak najlepiej natężenie światła, które wpada do danego pomieszczenia. W zależności od potrzeb Vertikale dają możliwość modyfikacji, tak by uzyskać pożądany stopień natężęnia wpadającego do pokoju światła.

Żaluzje pionowe wykorzystywane są najczęściej do przesłonięcia dużych powierzchni. To, co jest zaletą tego rodzaju osłon okiennych, to także fakt iż są one łatwe do utrzymania w czystości, eleganckie, a mnoga kolorystyka sprawia, że do każdego biura czy firmy można dobrać te najbardziej pasujące.