Sufity napinane Białystok

Nowoczesne sufity napinane na wymiar z montażem.

Anigo Białystok

Sufity napinane

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem sufitu napinanego dla swoich potrzeb w zakresie aranżacji wnętrz, mamy szereg opcji dostępnych w przystępnych cenach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje na temat cen i złożyć zamówienie na projekt, którego szukasz.

  • Usługa montażu sufitu z gwarancją
  • Bogata oferta kolorystyczna
  • Bezpłatna wycena
Dowiedz się więcej

Sufity napinane na wymiar Białystok

Wykorzystanie folii do dekoracji sufitów to koncepcja istniejąca już od dłuższego czasu. Jednak powszechne zastosowanie i przystępność tej technologii były możliwe dopiero po wprowadzeniu folii PVC. Najbardziej znaczącą zaletą sufitów napinanych jest to, że oferują one szeroką gamę materiałów i technologii montażu sufitów, zapewniając tym samym nieograniczone możliwości w zakresie pomysłów dekoracyjnych. Dzięki sufitom napinanym masz swobodę dekorowania pokoju w dowolnym stylu, od klasycznego do high-tech.

Bezpieczne sufity napinane

Nasze sufity w 2016 roku otrzymał certyfikat UE, który potwierdza, że materiał użyty do produkcji sufitów napinanych spełnia światowe i europejskie normy jakości. Firma zapewnia gamę sufitów napinanych w różnych fakturach i kolorach, a także oferuje usługi w zakresie ich projektowania i montażu we wnętrzach. Sufity są częścią naszych wnętrz już od dłuższego czasu i są znane ze swojej rozsądnej ceny i doskonałych cech konsumenckich, takich jak trwałość, łatwość konserwacji i efektowny wygląd.

Sufity napinane w atrakcyjnych cenach

Oprócz sprzedaży niedrogich sufitów napinanych, priorytetem jest dla nas również zapewnienie tanich opraw oświetleniowych i akcesoriów do instalacji tych sufitów. Nasze elastyczne konstrukcje sufitowe z wbudowanym oświetleniem zajmują tylko minimalną ilość wysokości pomieszczenia, dzięki czemu nadają się do budynków mieszkalnych. Dodatkowo dyskretnie umieszczamy różne komunikaty inżynieryjne w przestrzeni między płótnem a głównym panelem.

Lustrzane sufity napinane

Sufity napinane z lustrzanym wykończeniem to modny wybór do nowoczesnych wnętrz. Wykonane są z najwyższej jakości ekologicznego materiału i mogą być instalowane bez wstępnego podgrzewania. Należy pamiętać, że rzeczywisty kolor sufitu może różnić się od tego, który pojawia się na ekranie komputera. Stąd wskazane jest odwiedzenie biura wykonawcy, aby osobiście zobaczyć kolory sufitów napinanych lustrzanych w Białymstoku. Ewentualnie można skonsultować się z naszym kierownikiem, który przedstawi Państwu próbki sufitów napinanych dostępnych u naszych wykonawców.

Matowe sufity napinane

Jeśli szukasz sposobu, aby poprawić wygląd swojego wnętrza, rozważ montaż matowych sufitów napinanych w Białymstoku. Sufity te nadają się szczególnie do wnętrz w stylu klasycznym, ponieważ nie odbijają światła, zapewniając, że kolor, który widzisz na ekranie komputera, odpowiada efektowi końcowemu. Matowe sufity napinane są również trwałe, zachowując z czasem swój kolor, fakturę i gęstość. Są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają specjalistycznych środków czyszczących, ponieważ posiadają powłokę antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni. Dodatkowo sufity te można czyścić metodą na mokro.

Sufity z nadrukiem fotograficznym

Opinie na temat sufitów napinanych w Białymstoku mogą być różne, ale nasi wykonawcy zapewniają, że stworzone konstrukcje będą miały świetny wygląd. Nasi specjaliści wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości obrazy lub zdjęcia, które są nakładane ekologiczną farbą odporną na wilgoć i blaknięcie. Stosowana farba jest bezzapachowa i hipoalergiczna, wnika głęboko w płótno, aby zachować początkowy wygląd sufitu przez dłuższy czas. Obraz może być stosowany do każdego rodzaju sufitu, w tym matowego, satynowego, błyszczącego lub z zainstalowanym oświetleniem LED.

Sufity napinane z oświetleniem LED

W Białymstoku sufity napinane wyposażone w lampy LED mogą być stosowane jako główne lub dodatkowe źródło oświetlenia w pomieszczeniu. Ten rodzaj oświetlenia jest ekonomiczny i odporny na skoki napięcia, a jednocześnie zapewnia równomiernie rozłożone i przyjazne dla oczu światło. Dodatkowo, sufity te są bardzo trwałe i nie uwalniają żadnych szkodliwych toksyn do powietrza, co czyni je ekologicznym i zdrowym wyborem. Decydując się na sufity napinane LED można korzystać z różnych opcji oświetlenia, takich jak konturowe, punktowe, linie świetlne i podświetlenie karnisza. Wykorzystanie taśm LED pozwala również na stworzenie funkcjonalnych stref w pomieszczeniu, takich jak strefy relaksu lub pracy, które można regulować za pomocą pilota.